close
دانلود آهنگ جدید
مطالب سلامتی و زیبایی - 13
loading...

مطالب سلامتی و زیبایی

مدل مانتو مجلسی مشکات

احسان بازدید : 80 چهارشنبه 27 آبان 1394 نظرات ()

مدل مانتو مجلسی مشکات

شادی میانسالی در گرو تحقق اهداف حرفه‌ای تا ۲۷ سالگی

احسان بازدید : 84 دوشنبه 25 آبان 1394 نظرات ()

شادی میانسالی در گرو تحقق اهداف حرفه‌ای تا 27 سالگی

 • شادی میانسالی در گرو تحقق اهداف حرفه‌ای تا 27 سالگی

  به گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تحقیقات جدید نشان می‌دهد مردانی که موفق به رسیدن به اهداف شغلی خود تا اوایل سن ۲۷ سالگی نشده‌اند، ممکن است درمیانسالی احساس کاهش رفاه و شادی را تجربه کنند.

  یک پژوهش دانشگاه ادینبورگ نشان داده است مردانی که بین سنین ۱۵ و ۲۷ تعداد بیشتری شغل داشته‌اند (که این نشانگر شاخص‌های دیگری از بی‌ثباتی زندگی حرفه‌ای است) کمتر احتمال دارد که در میانسالی احساس خرسندی کنند.

  کارولین برت، دانشیار پژوهشی دانشگاه ادینبورگ و محقق ارشد این تحقیق، ۱۷۴ نفر از اعضای پیشگام در پژوهش موردی شش روزه را برای جمع آوری داده‌های لازم مورد بررسی قرار داد.

  پژوهش موردی شش روزه، در سال ۱۹۳۶ به عنوان یک پروژه اجتماعی مقرر شد و ساختار خود را بر مبنای سریالهای Up از مایکل آپتد قرار داد. هر دهه، سلامت شرکت‌کنندگان و رفاه و رضایت عمومی آنها مورد بررسی قرار می‌گرفت و برت از این معدن داده‌های اجتماعی اولیه به منظور تسهیل آرمان‌های حرفه‌ای اولیه و متعاقبا رفاه در سنین بالا استفاده کرد.

  وی به این نتیجه رسید که شرکت‌کنندگان مرد این پژوهش که به اهداف شغلی خود که در ۱۸ سالگی در نظر داشتند، دست یافته بودند، در میانسالی دریافتند زندگی معانی بیشتری دارد.

  به گفته برت، به نظر می‌رسد موقعیت‌های شغلی ناپایدار در مردان یا نرسیدن آنها به اهدافشان، رابطه منفی با نگرش آنها به زندگی و درجه احساس رضایتمندی از زندگی درسنین بالا دارد.

  زنان نیز به طور مشابه توانستند به اهمیت دستاوردهای زندگی دست یابند، اما با چیزهایی که برای مردان حائز اهمیت بود، تفاوت داشت. در حالی که یک شغل با ثبات و مشخص در صدر فهرست عواملی قرار داشتکه برای مردان منجر به شادی می‌شد، شرکت‌کنندگان زن از اینکه به سطح بالایی از آموزش و یا تجربه سطوح بالای تحرکات اجتماعی برسند، بیشتر راضی و خرسند بودند.

  با این وجود برت اذعان کرد که نمونه‌های ۷۰ ساله وی که در بریتانیا بزرگ شده بودند، بسیار متفاوت از کسانی بودند که امروزه در انگلستان هستند.

  برت گفت: من فکر می‌کنم که در حال حاضر، به این دلیل که فرصت‌ها نسبت به سال ۱۹۳۶ برابرند، شکاف روشن و واضحی بین دوجنس وجود ندارد نتایج ما بسیار ضمنی به فرصت‌های شغلی در بازار پس از جنگ و زمانی که زنان کمتر به دانشگاه می‌رفتند، می‌پردازد.

  با وجود ادعای برت که عوامل شادی ، به صورت مرتب هر ده سال یکبار ممکن است تغییر کند ،واقعیت این است که امروزه هنوز هم بین آرمان‌های دو جنس اختلاف مشاهده می‌شود. با توجه به از ارزش نهادن مردان امروزی به حقوق و دستمزد برای رضایتمندی تا گسترش شکاف جنسیتی در دانشگاهها، می‌توان مشاهده کرد شاخص‌های واضحی که به خوشبختی منتهی می‌شوند، هنوز هم برای هر یک از دو جنس بسیار متفاوت است.

  منبع : www.yjc.ir

کویر شهداد

احسان بازدید : 85 دوشنبه 25 آبان 1394 نظرات ()

کویر شهداد

 • کویر شهداد

  desert2

  معرفی کویر شهداد 

  کویر شهداد بخشی از حاشیه غربی کویر لوت است. شهداد با ۲۴ هزار کیلومتر مربع وسعت در جنوب شرقی ایران و شمال شرقی کرمان، یکی از بزرگ‌ترین بخشهای کشور و باستانی‌ترین بخش استان کرمان محسوب می‌شود.

  در ۲۵ کیلومتری شرق شهداد، شهری وجود دارد شاهد مناظر بدیع، حیرت آور و شگفت انگیزی از زاییده‌های طبیعت هستیم. این شهر شهر کلوت‌ها است. کلوت‌ها از لحاظ شکل ناهمواری و شرایط پیدایش در دنیا بی‌نظیرند و اسرار بی‌شماری درباره اصول و خواص پیدایش آن‌ها وجود دارد. از دور دست که به کلوت‌ها نگاه می‌کنیم، شهری بزرگ با آسمان خراشهای فراوان را تداعی می‌کند و همین امر باعث شده که تا برخی جهانگردان خارجی از آن به عنوان «شهر ارواح» یاد کنند.

  شهر افسانه‌ای کلوت‌ها ۱۱ هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و حدود ۲۰ هزار سال قبل، با فرسایش آبی و بادى، به وجود آمده است. در کویر شهداد، ۱۰۰ هکتار نمکزار به شکل جوشش تخم مرغی وجود دارد که در هیچ جاى دنیا مشابه آن نیست.

  در محدوده‌ای ۳۰ هزار کیلومتری، در دل لوت، هیچ حیاتی وجود ندارد. شاهد این ادعا جسد سالم گاوی است که در زمستان سال ۱۳۶۵ در کویر لوت تلف شده است. پس از گذشت ۱۵ سال از آن زمان، جسد این گاو – در حالی که براثر نور شدید آفتاب خشک شده بود – بدون هیچ تغییری پیدا شد.

  در گوشه گوشه شهداد، آثار باستانی از هزاره چهارم قبل از میلاد تا دوره‌های اسلامی و معاصر همچون گورستان‌ها، قلعه‌ها، کاروانسرا‌ها و… را می‌توان مشاهده کرد. اما مهم‌ترین و منحصر به فرد‌ترین داشته‌ای که این منطقه کویری در خود جای داده است، کلوت‌ها هستند.

  کلوت‌ها از شمال به جنوب حدود ۱۴۵ کیلومتر طول و از غرب به شرق نزدیک به ۷۰ کیلومتر عرض دارند و در موازات تل ماسه‌های عظیم شرق کویر قرار گرفته‌اند. اما کلوت‌ها ناشناخته‌تر، خطرناک‌تر و افسانه‌ای‌تر از تل ماسه‌های شرقی لوت هستند.

  کسی تاکنون از آن‌ها عبور نکرده و مطالبی که در این زمینه گفته می‌شود، بر گرفته از نظرات و بررسیهای دانشمندان است.

  «سون هدین»، جهانگرد سوئدی در اوایل قرن گذشته در پی سفری بسیار سخت، به شکل بسیار خارق العاده‌ای زیباییهای کویر را بر شمرده است؛ امری که بسیاری از گردشگران را تشویق و ترغیب به سفر برای دیدن این شگفتی‌ها کرد.

  شهداد کنونی به شکل مثلثی است که رأس آن به طرف دره «کناران» و قاعده آن به سمت شرق در حوزه تکاب قرار گرفته است و به کلوتهای موازی حاشیه لوت منتهی می‌شود. زمینهای شهداد تمام پوشیده از باغهای مرکبات و خرماست.

  دکتر کردوانی بیابان‌ شناس معروف ایرانی گفت: پیش از اعلام میزان گرمای گندم بریان گمان می‌شد صحرای لیبی در شمال صحرای آفریقا با ۷/۵۷ درجه سانتی‌ گراد حرارت، گرم‌ترین منطقه کره زمین باشد اما امروز مشخص شده است که گندم بریان در بیابان لوت با دمایی بیش از ۶۷ درجه سانتی‌گراد در سایه، گرم‌ترین نقطه کره خاکی است، به گفته ویدر نزدیکی گندم بریان پدیده‌های طبیعی بسیار زیبایی از جمله کلوت‌های بیابان لوت قرار دارد. این کلوت‌ها رشته دالان‌های موازی هستند که بر اثر باران و باد شدید به مرور زمان ایجاد شده است و ارتفاع دیواره‌های آن‌ها به ۲۰۰ متر می‌رسد. گندم بریان منطقه‌ ای با پوشش آتشفشانی است و همین پوشش سیاه آتشفشانی موجب بالا رفتن شدید گرما در این منطقه می‌شود. این منطقه همچنین پست‌ ترین منطقه داخلی ایران نیز محسوب می‌ شود و این موضوع نیز از دیگر دلایل گرمای شدید آن است.

  desert

  منبع : http://www.asemooni.com

ترجمه گزارش ارزیابی املاک

احسان بازدید : 76 دوشنبه 25 آبان 1394 نظرات ()

ترجمه گزارش ارزیابی املاک | دارالترجمه آرمان

 • ترجمه گزارش ارزیابی املاک | دارالترجمه آرمان

  گزارش ارزیابی املاک و مستغلات توسط کارشناسان رسمی و خبره یا کارشناسان مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضائیه حسب مورد در صورت تأیید کانون کارشناسان رسمی دادگستری یا دادگستری محل یا مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان با ارائه سند ملک قابل ترجمه و تأیید در دارالترجمه رسمی آرمان می‌باشد.

  گزارش ارزیابی املاک و مستغلات توسط کارشناسان رسمی و خبره به شرط تأیید کانون کارشناسان یا مرکز امور مشاوران حقوقی وکلا و کارشناسان یا دادگستری محل با ارائه اصل سند مالکیت ملک قابل ترجمه و تأیید در دارالترجمه رسمی آرمان می‌باشد.

  لینک منبع

  ارسال شده در تاریخ : دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام موج

احسان بازدید : 75 دوشنبه 25 آبان 1394 نظرات ()

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام موج

 • دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام موج

  دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام موج

  Download New Music Ali Abdolmaleki Called Mowj

  Ali abdolmaleki - Moj

  دانلود آهنگ با لینک مستقیم

  دانلود Download

  ________________________

  متن آهنگ موج از علی عبدالمالکی

  دوباره منو سفت بستن به تخت

  گمونم دوباره حالم بد شده

  گمونم دوباره تو فکر و خیال ,یه خمپاره از تو رسم رد شده

  دوباره یادم رفته اینجا کجاست

  دوباره اتاقم شده سنگرم

  دارن بچه ها رو درو میکنن

  صدای بیسیم پر شده تو سرم

  یه وقتایی یادم میره جنگ نیست

  صدام اوج میگیره بعضی شبا

  یه وقتایی خیلی حالم بد میشه

  منو میوج میگیره بعضی شبا

  یه میدون مینه روی تخت من

  منور زدن مارو پیدا کنن

  باید از تو میدون یه راه وا کنم

  باید دستامو از رو تخت وا کنن

  یه وقتایی روزامو گم میکنم

  یه روزایی یادم میره زنده ام

  تو دنیای من جنگ میشه هنوز

  تا وقتی نفس هست رزمنده ام

  یه وقتایی تو خاطره ها هنوز تو کارون دارم آبتنی میکنم

   خودم که یادم نیست اما میگن یه وقتا فقط خودزنی میکنم

  یه وقتایی یادم میره جنگ نیست, صدام اوج میگیره بعضی شبا

   یه وقتایی خیلی حالم بد میشه,منو میوج میگیره بعضی شبا

   یه میدون مینه روی تخت من, منور زدن مارو پیدا کنن

تانک Osorio برزیل-۳

احسان بازدید : 74 جمعه 22 آبان 1394 نظرات ()

تانک Osorio برزیل-3

 • تانک Osorio برزیل-3

  Osorio تانک به خدمت ارتش برزیل
  توضیحات بیشتر با ترجمه ماشینی :
  Osorio تانک در اواسط ۱۹۸۰s توسط Engesa هر دو برای ارتش برزیل و مشتریان صادرات توسعه داده شد. این MBT به عنوان یک سرمایه گذاری خصوصی توسعه داده شد، تنها با حمایت اندکی از دولت است. Engesa ایالات متحده بیش از ۱۰۰ میلیون دلار از درآمد آن را به این پروژه سرمایه گذاری. این تانک به افتخار مانوئل لوئیس Osório، بنیانگذار شاخه سواره نظام ارتش برزیل نامگذاری شد “Osorio”. در مجموع دو نمونه ساخته شد. اولین پیش نمونه در سال ۱۹۸۵ تکمیل شد، دوم تشریح شده در سال ۱۹۸۶٫ به طور کلی آن را یک طرح موفق بود، با این حال به دلیل عدم تامین مالی آن بود، پذیرفته نیست به خدمات با ارتش برزیل، که در یک زمان حال مورد نیاز از ۳۰۰ اصلی جدید تانک های جنگی. این MBT نیز هیچ سفارشات تولید از مشتریان صادرات دریافت کرد. در نهایت پروژه Osorio رها شده بود و Engesa ورشکست شدند. در حال حاضر ارتش برزیل به اجرا در پیری M60 و پلنگ ۱ تانک های جنگی اصلی.

  http://army-well-being.net/wp-content/uploads/2015/09/Osorio-MBT.jpg

  مخزن Osorio با زره کامپوزیت در جلوی بدنه و برجک نصب شده است. این زره پوش به طور کلی شبیه به Chobham بریتانیا است. این شامل فولاد، آلومینیوم، الیاف کربن و سرامیک. هر چند زره پوش Osorio بسیار سبک است، آن است که بسیار قوی، و برای شکست هر پرتابه های ضد تانک در طول قوس فرونتال که در خدمات در سال ۱۹۸۶٫ خودرو است آتش اتوماتیک و حفاظت ان بی سی سیستم بود داده شد. با این حال در نظر گرفته شده است که حفاظت از این مخزن پایین تر از بسیاری از MBTS غربی آن زمان بود.
  خدمه ۴ مرد
  ابعاد و وزن
  وزن ۴۳٫۷ تن
  طول (تفنگ رو به جلو) ۱۰٫۱ متر
  طول بدنه ۷٫۱۳ متر
  عرض ۳٫۲ متر
  ارتفاع ۲٫۳۷ متر
  جنگ افزار
  بخش اصلی اسلحه ۱۲۰ میلیمتری خان
  اسلحه ماشین ۱ × ۷٫۶۲ میلی متر، ۱ × ۱۲٫۷ میلی متر
  محدوده ارتفاع – ۱۰ به + ۲۰ درجه
  محدوده گذشتن از ۳۶۰ درجه
  بار مهمات
  توپ اصلی ۳۸ گلوله
  ماشین اسلحه ۶۰۰ ۱۲٫۷٫ ۵ ۰۰۰ ایکس ۷٫۶۲
  تحرک
  موتور MWM TBD 234 دیزل
  قدرت موتور ۱ اسب بخار ۰۴۰
  حداکثر سرعت در جاده ۷۰ کیلومتر / ساعت
  محدوده ۵۵۰ کیلومتر
  مانور
  گرادیان ۶۰٪
  شیب جانبی ۴۰٪
  گام عمودی ۱٫۱۵ متر
  گودال ۳ متر
  Fording 1.2 متر
  Fording (با آماده سازی) ۲ متر

  تبلیغات :
  قوانین ترجمه در ایران
  اجاره آپارتمان سه خوابه دروس کماسایی
  فروش آپارتمان ۳خوابه دروس احتشامیه
  ترجمه گواهی‌های فرهنگی هنری
  ترجمه کارت اقتصادی
  ترجمه بیمه

ترجمه مدارک صادر شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

احسان بازدید : 70 جمعه 22 آبان 1394 نظرات ()

ترجمه مدارک صادر شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 • ترجمه مدارک صادر شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

  دانشنامه‌های مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، ریز نمرات فاغ‌التحصیلان پزشکی، دندان‌پزشکی، پرستاری و مامائی و زیر شاخه‌های ممهور به مهر و امضاء معرفی شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قابل ترجمه و تأیید است.

  پروانه مطب، پروانه دائم پزشکی، پروانه تأسیس داروخانه و کارت نظام پزشکی با ارائه دانشنامه و با مهر و امضاء مجاز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قابل ترجمه و تأیید است همچنین مجوز فعالیت پزشکی با مهر و امضاء سازمان نظام پزشکی و داشتن هولوگرام قابل ترجمه و تأیید است کارت نظام پزشکی با استعلام و تأیید از سازمان نظام پزشکی قابل ترجمه و تأیید است.

  الف) اصل دانشنامه‌ و ریز نمرات فارغ‌التحصیلان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا از دانشگاه‌ها و مراکز وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مهر و امضاء معرفی شده وزارت مذکور قابل ترجمه و تأیید است.

  ب) در صورتیکه مدارک تحصیلی شامل دانشنامه و یا ریز نمرات که ممهور به مهر معرفی شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشند، سایر مدارک مرتبط با فراغت از تحصیل آنها (همچون پروانه مطب، پروانه دائم، پروانه تأسیس داروخانه و ….) قابل ترجمه و تأیید است.

  ج) پروانه مطب، پروانه دائم پزشکی، پروانه تأسیس داروخانه و کارت نظام پزشکی افرادی که در خارج از کشور فارغ‌التحصیل شده‌اند و فاقد دانشنامه‌های صادره از وزارت بهداشت می‌باشند با ارائه گواهی از اداره کل امور بین‌الملل وزارت بهداشت قابل ترجمه و تأیید است.

  د) در صورت فقدان اصل، تصویر دانشنامه یا ریز نمرات با مهر و امضاء معرفی شده وزارتخانه مذکور قابل ترجمه و تأیید است.

  ه) اصل گواهی عالی بهداشت عمومی (MPH) و ریزنمرات آن در صورت تأیید دانشنامه یا ریزنمرات مقطع دکترا حرفه‌ای عمومی با مهر و امضاء معرفی شده وزارت بهداشت و درمان[۳][۸]  قابل ترجمه و تأیید است و در غیر اینصورت با مهر و امضاء اداره امور بین‌الملل دانشگاه محل تحصیل[۴][۹] قابل ترجمه و تأیید می‌باشد.

  و) اصل گواهی عدم سوء پیشینه پزشکی صادر شده از سازمان نظام پزشکی با مهر و امضاء این سازمان قابل ترجمه و تأیید است.

  لینک منبع

  ارسال شده در تاریخ : جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴

ویکتور مارتینز در یک نگاه

احسان بازدید : 71 جمعه 22 آبان 1394 نظرات ()

ویکتور مارتینز در یک نگاه

 • ویکتور مارتینز در یک نگاه

  ویکتور مارتینز مردی که تراژدی های زیادی را در زندگی اش تجربه کرده در المپیای ۲۰۱۴ یکی از مردان حاضر روی صحنه است این بدنساز دومینیکی مقیم آمریکا از آغاز جام پنجاهم المپیا به نکاتی اشاره کرده که شاید خواندنش برای شما جالب باشد.

  http://athletetest.com/wp-content/uploads/2015/11/93_victor-martinez [edcoan.ir].jpg

  هوازی به روش من

  به شخصه اعتقاد دارم روش اینتروال موثر ترین رویه هوازی برای چربی سوزی است مضاف بر اینکه با سرعت بیشتری این کار را انجام می دهد جلسات طولانی تر هوازی برای ایجاد استقامت خوب هستند و افرادی که مثلا می خواهند توانایی خود را برای دویدن مسافت های چند کیلومتری بالا ببرند خودم برای چربی سوزی با هفته ای ۳ جلسه ۳۰ دقیقه ای تمرین هوازی را شروع می کنم و پس از آن مقدارش را بسته به سرعت نتیجه گیری ام به ۴ الی ۵ جلسه در هفته افزایش می دهم.

  لازم است به تدریج مدت زمان تمرین را به ۳۵ تا ۴۰ و در نهایت ۴۵ دقیقه برسانید با روش اینتروال که ضربان قلب خیلی بالا برده می شود و این اتفاق طی تمرین بارها و بارها تکرار می شود نباید هرگز در یک جلسه بیشتر از ۴۵ دقیقه تمرین کنید.

  توصیه ام این است که به رژیم غذایی خود توجه کنید و سالم غذا بخورید در غیر این صورت تمام تمرینات هوازی که انجام می دهید کار به جایی نخواهند برد

  باشگاه های بدنسازی و سلامتی پر شده از کسانی که خود را روی تردمیل , دوچرخه و… هلاک می کنند و زمانی که به خانه باز مرگردند به عنوان پاداش به خودشان پیتزا یا بستنی می دهند

  البته من همیشه بهترین نتایج چربی سوزی را زمانی گرفته ام که تمرین هوازی را اول صبح و بعد از یک نوشیدنی پروتئینی انجام داده ام و بعد از انجام تمرین به خانه بازگشتم و صبحانه را خوردم.

  نقش مربی در پیشرفت

  یادگیری همیشه خوب است و احتمال اینکه یک مربی خوب بتواند چیزهای زیادی به شما بیاموزد زیاد است چرا که او سال ها تجربه تمرین دارد.

  کسانی که نمی توانند مربی دائم داشته باشند می توانند هفته ای یک جلسه کربی خصوصی بگیرند و هر هفته برای تمرین یک عضله متناوب از او استفاده کنند . بعد از آن که یک دور کامل بدن تمرین داده شد (یعنی حدودا بعد از ۲ ماه) می توانید عضلات را از اول دوباره با مربی تمرین دهید و این بار از او بخواهید حرکات جدید تری را برای تان استفاده کند.

  فقط لازم است مربی درست و با تجربه ای را انتخاب کنید که شاگردان زیادی را تمرین می دهد کسانی که مسابقه می دهند می توانند مربیان خود را تبدیل به مربی بهتری کنند به شرطی که با مربی کار کنند.

  هر کاری که می کنید نباید مربی را استخدام کنید که گواهی خضور در کلاس های مربیگری را به صورت اینترنتی با ۴۰ دلار گذرانده است یک مربی خوب می تواند در وقت شما صرفه جویی کند و کمک دهد تا سریعتر به هدف برسید من سال های اول تمرینم مربی نداشتم و بعد از آن که کلی اشتباه کردم و بعد از آسیب دیدگی دنبال یک مربی رفتم

  اما شما می توانید با مربی از بروز آسیب جلوگیری کنید.

  حفظ انگیزه

  حفظ تمرکز در زمانی که هدفی ندارید کار سختی است بنابراین توصیه ام این است که اهداف مشخصی برای خودتان تعیین کنید تا برای خودتان یک تاریخ مشخص کنید

  شاید به طور مثال در حال حاضر شما ۹۰ کیلو گرم وزن داشته باشید به عنوان هدف می توانید رسیدن به وزن ۹۳ کیلو گرم با همین درصد چربی را هدف قرار دهید

  یعنی وزن را اضافه کنید بدون آن که چربی زیاد شود و برای رسیدن به آن ۱۲ هفته زمان بگذارید این هدف بسیار منطقی و قابل دسترس است

  زمانی که به هدف رسیدید می توانید هدف دیگری را تعیین کنید که باز هم می تواند وزن جدید باشد یا قطر بازو یا پا.

  عشق بدنسازی

  من همیشه با دیدن کشتی کج کاران حرفه ای در تلویزیون که عضلانی بودند و همچنین کارتون های سوپر قهرمان ها می دانستم که می خواهم مثل آنها شوم ابتدا شروع کردم خودم در خانه تمرین کردم اما برایم خسته کننده شد.

  بعد از آن بچه های دیگری را پیدا کردم که آنها نیز می خواستند وزنه بزنند و همه ما در خانه تمرین می کردیم و بعد از آن که پدرم دمبل هایم را از خانه بیرون انداخت در انباری تمرینات را دادمه دادیم ما به همدیگر انگیزه می دادیم واندکی هم حس رقابت داشتیم.

  زیر بغل تی بار با میز هایی که تکیه گاه برای سینه دارند و زیر بغل تی بار با وزنه آزاد هر دو مدل های خوبی هستند در مدل با دستگاه می توانید انقباض بهتری در زیر بغل های خود حس کنید این دستگاه کمک می کند تا آنها را تفکیکی درگیر کنید و تقلب با آنها کار سختی است چرا که نمی توان بدن را تاب داد و از گشتاور استفاده کرد.

  در واقع می توانید در زاویه بدنی درست قرار بگیرید و همچنین از کمرتان محافظت می کند نمی دانم چرا بعضی ها این دستگاه را بی فایده اعلام می کنند چرا که به نظرم دستگاه سودمندی است نکته ای که باید در موردش دقت کنید این است که استفاده از وزنه سنگین در این مدل می تواند قفسه سینه را مورد فشار زیادی قرار داده و موجب شکستن شود چون که شما باید وزن بدن را روی سینه تحمل کنید

  در مدلی که رونی کولمن گوشه دیوار با میله هالتر عادی اجرا می کرد به طور حتم می توانید از وزنه های سنگین استفاده کنید اما در نهایت بیشتر از پاها و فیله های کمر استفاده خواهید کرد

  مشکل دیگری که با مدل کولمن وجود دارد این است که وقتی بخواهید از صفحه وزنه های ۲۰ کیلویی استفاده کنید نمی شود که بازوها را به اندازه کافی عقب ببرید تا به انقباضی کامل در زیر بغل برسید

  در این مدل ترجیح می دهم از صفحه وزنه هایی ۱۰ کیلویی استفاده کنم اما باز هم این حرکت کامل پشت چون در این حالت قبل از آن که وزنه به حد کافی سنگین شود میله دیگر جایی برای اضافه کردن وزنه ندارد

  بنابراین هر دو مدل مزایا و معایب خود را دارند من به تناوب از هر دو مدل استفاده می کنم تا بهترین نتایج عایدم شود

  توصیه برای مبتدی ها

  اکثر مبتدی ها روی تمرین تمرکز دارند اما اول لازم است که روی تغذیه دقت کنند خوردن غذاهای درست هر ۲ الی ۳ ساعت یک بار خیلی مهم است همه وعده های غذایی باید حاوی پروتئین مرغوب باشد مثل مرغ, گوشت قرمز ,ماهی, بوقلمون یا تخم مرغ و در کنارش کربوهیدرات مرکب مثل برنج ,سیب زمینی و یا جو دو سر احتیاج است.

  باید مقداری میوه و سبزیجات هم در رژیم ها داده شود وقتی که بحث تمرین باشد مهم ترین مسئله پشتکار و تدام است خیلی ها تمرینات را سنگین و با همه توان آغاز می کنند اما خیلی روز کم می آورند و کم کاری می کنند شروع می کنندبه شل کردن تمرین و گاهی تمرینات را از دست می دهند و برای این کار دلایل احمقانه ای هم دارند

  بدن روز به روز خیلی کم رشد می کند و این ها جمع می شود و نتیجه را به تدریج شاهد خواهید بود هر جلسه تمرین خوب و غذای خوب شما را اندکی بهتر می کند و به بدنی که هدفت تان است نزدیکتر می کند

  به اندازه ای که عاشق بدنسازی هستم به همه می گویم که مدرسه را ترک نکنند و حتما تحصیلات خود را ادامه می دهند خیلی ها هرگز از بدنسازی پول زیادی در نخواهند آورد بدنسازی را به خاطر عشق خود انجام دهید اما باید کاری هم داشته باشید که خرج خود را در بیاورید .

  منبع : http://edcoan.ir

تعداد صفحات : 16

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 126
 • کل نظرات : 3
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 5
 • بازدید امروز : 84
 • باردید دیروز : 12
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 290
 • بازدید ماه : 103
 • بازدید سال : 3,536
 • بازدید کلی : 23,329